Vacumove

Běžící pás v podtlakové kabině

Program ve Vacumove probíhá formou chůze na běžícím pásu po dobu nejméně 30ti minut, ošetřované partie se přitom nacházejí v podtlakové kabině. Po dobu ošetření je nutné udržovat tzv. Optimální tepovou frekvenci (OTF), tuto si přístroj sám vypočítá z udané váhy a věku klienta. Po dobu ošetření si OTF přístroj sám sleduje a udržuje. Není nutné předchozího zahřívání na běžícím pásu nebo jiným způsobem. Vacumove umožňuje volbu mezi svižnou chůzí po rovině nebo pomalejší procházkou do kopce dle fyzických dispozic klientky. Podtlak, který je v kabině vyvíjen generátorem, nasává krev do kapilár v podkoží, kde tato působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům. Zde se tuk pohybem svalů spaluje. Podtlakem je taktéž aktivován lymfatický systém,  který lépe odvádí metabolické zplodiny.

Výrobcem je doporučeno minimálně 20 návštěv a to 3x týdně. Doporučuje se před programem jíst uhlovodany (těstoviny, brambory, rýže). A po programu bílkoviny (ryby a bílé maso). Není třeba začínat s drastickou dietou, je však bezpodmínečně nutné dodržovat pitný režim a životosprávu. Po skončení programu se doporučuje vynechat návštěvu solária a vyhýbat se extrémnímu zatížení dolních končetin.

Do programu v přístroji je nutné vzít s sebou sportovní oblečení, bavlněné triko a sportovní boty s hladkou podrážkou, nezapomenout též na ručník, neboť po programu je možno využít sprchy.

Nosnost přístroje 140 kg.

Kontraindikace

povrchový nebo hluboký zánět žil na dolních končetinách kdykoliv v anamnéze, nádorové onemocnění kdykoliv v anamnéze, trombóza kdykoliv v anamnéze, srdeční infarkt a mozková příhoda kdykoliv v anamnéze, lymfedem dolních končetin, jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční, jakékoliv zánětlivé onemocnění, cukrovka, hemeroidy, vysoký krevní tlak, těhotenství

Ceník

Fotogalerie

CRP Mělník
Zeštíhlovacími, formovacími a proticelulitidovými programy se naše Centrum regenerační péče zabývá již od roku 2005.
Přijďte na bezplatnou konzultaci. Navrhneme Vám individuální plán ošetření.
Napište nám

Kontakty
CENTRUM REGENERAČNÍ PÉČE Lucie Šimkové
Pražská 343/36, 276 01 Mělník
e-mail: crpmelnik@seznam.cz
tel.: +420 603 858 191, 605 827 949

FB: Centrum regenerační péče
Rolovat nahoru